Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Мікрохвильовки Фабіано (Fabiano)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мікрохвильовка Фабіано - основне обладнання для кухні

Мікрохвильовка фабіаноМікрохвильова піч є одним з основних кухонних приладів, і хоча система її роботи в кожній моделі ідентична, окремі моделі можуть значно відрізнятися один від одного, в основному за потужністю, системою збірки і додатковими функціями. Якщо ви шукаєте якісну техніку за доступною ціною, то кращого варіанту, ніж мікрохвильовка Фабіано, годі й шукати.

Fabiano - мікрохвильовка, як кращий спосіб швидко підігріти їжу

Мікрохвильова піч - це пристрій, який дозволяє розігріти їжу або піддати її іншій обробці всього за кілька десятків секунд: мікрохвильовки - це багатофункціональні пристрої, і це можливо завдяки використанню електромагнітних хвиль. Вони змушують молекули води вібрувати (H2O міститься в кожному продукті харчування), вони, вдаряючись одна об одну, миттєво виділяють тепло.

Крім високої швидкості нагріву, Фабіано мікрохвильовка відкриває перед своїми користувачами й інші переваги:

  • вищезгадана багатофункціональність;
  • простота очищення пристрою;
  • можливість вибору способу встановлення - доступна як мікрохвильовка вбудована Фабіано, так і окремо стоячі моделі.

Мікрохвильовка Фабіано - на що звертати увагу при покупці?

Не викликає сумнівів, що для багатьох важливі естетичні дані. Техніка повинна гармоніювати між собою та з меблевими фасадами (особливо, якщо мова йде про вбудовану СВЧ-пічку). По-друге, слід враховувати технічні параметри даної моделі. На що звернути увагу в першу чергу:

  1. Потужність пристрою. Чим вище значення вказано в характеристиці, тим швидше буде приготовано чи підігріто страву.
  2. Ємність, розмір - тут потрібно відштовхуватися від того, як часто і якою кількістю людей буде використовуватися мікрохвильовка Фабіано.
  3. Тип управління (сенсор, механіка). Тут варто врахувати власні переваги. Сенсорні моделі коштують дорожче.
  4. Матеріал, з якого зроблена СВЧ піч - деякі внутрішні частини покриті антибактеріальною керамічною емаллю, що захищає як від проникнення бактерій, так і від неприємних запахів. Це також знижує ризик подряпати обладнання і полегшує підтримку його в чистоті.

Де купити мікрохвильовку Фабіано?

Співпрацюючи безпосередньо з виробником, ми пропонуємо найвигідніші ціни на техніку FabianoSteel. Також ми є офіційним дилером, тому ви можете бути впевнені в оригінальності кожної моделі. Доставимо ваші замовлення всією Україною: Одеса, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Львів та ін.

Вгору