Гарантія від виробника / постачальника

 

На всі продукти FabianoSteel надається офіційна безкоштовна гарантія від виробника. Гарантійний термін може відрізнятися в залежності від типу виробу і визначається гарантійним свідоцтвом, яке додається до кожного приладу.

 

Пост гарантійна технічна підтримка

 

Так само виробник надає повну технічну підтримку протягом усього пост гарантійного періоду. Пост гарантійний період на виріб визначається заявленим терміном служби конкретного приладу. Заявлений термін служби прописаний в інструкціях, які так само додаються до виробів. Пост гарантійне обслуговування / сервіс виробів здійснюється за рахунок власника вироби.

 

Як подати заявку на ремонт / обслуговування

 

У разі несправності приладу, або для отримання консультації фахівця, можна подати заявку в CALL-центр технічної підтримки по телефону 0 800 505 500. Під час подачі заявки на ремонт або технічне обслуговування вироби ВАЖЛИВО мати під рукою заповнене гарантійне свідоцтво і чек про покупку від продавця для того, щоб оператор зміг уточнити у Вас модель, серійний номер, дату покупки і місце покупки вироби.

 

Перед подачею заявки на ремонт і сервісне обслуговування вироби просимо уважно ознайомитися з умовами гарантії виробів FabianoSteel, які представлені в гарантійних свідченнях виробника.