Інтернет магазин і фірмовий SHOWROOM fabiano.com.ua є прямим партнером офіційного постачальника продукції FabianoSteel в Україні.

Наш магазин пропонує повний і найактуальніший перелік кухонного обладнання FabianoSteel, з якого складається програма поставок України.

Це історія, де переважають любов до власної справи, відданість традиціям, наполегливе прагнення до скоєного самостійного і інтуїтивно зрозумілому дизайну з особливим характером.

Завдяки виборчому образу мислення, захопленості деталями, зосередженню над найважливішими характеристиками приладів досягається та сама золота середина в симбіозі матеріалів, функції та естетики.

У підсумку, техніка, яка створювалася з глибоким інтересом в безперервному пошуку оптимальних рішень, перетворює кухню в затишне, безпечне, ергономічне і стильне місце, куди завжди хочеться повертатися і творити.

Адже кухня - це місце, де сучасна людина проводить, за даними статистики, більше половини свого вільного домашнього часу. Процес приготування і прийому їжі, спілкування з родиною та друзями на кухні - невід'ємна частина повсякденного життя. Це світ почуттів, смаків і ароматів, наповнений емоційним теплом. Саме тому, на чолі пріоритетів компанії варто забезпечення затишку домашнього вогнища і підвищення якості життя, засновані на індивідуальному, ґрунтовному підході до найдрібніших тонкощів.